top of page

Wellness Wheel

Public·7 Wellness Enthusiasts

En Iyi Mac Tahmini Yapan Kisiİl Jandarma Komutanlığı Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) ve Kuyucak İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, dün, il genelinde hayvan hırsızlığı yapanlara yönelik eş zamanlı operasyon düzenlemiş, operasyonda 20 kişi gözaltına alınmıştı.
En iyi mac tahmini yapan kisiSamet Aybaba rakibi küçümseyerek sahaya yedeklerden kurulu bir kadro sürüyor. Hatta yedekler bile demek yetersiz. A2 takımdan birçok oyuncu bu maçta görev alıyor. Kadir Ari, Erkan Kaş, Emre Özkan gibi oyuncular A takımda ilk kez yer oynuyorlar. Batuhan, kaleci Cenk, Escude ve Mehmet Akyüz A takımda forma şansı fazla bulunmayan oyuncular. Ara ara görev yapan Hasan Türk ve Ersan Gülüm' de sahada yer alıyor.


Özgür Yankaya' yı tebrik ederim. Onu hakem yapan insanları da kutluyorum. Bir maçı çaktırmadan bir mahvetti. 2. golden önce Olcay' ın fualine es geçti, Beşiktaş' ın kazandığı topu rakip oyuncu gibi araya girerek Fenerbahçe' ye kazandırdı. Devamında kırmız kart ve gol geldi. Ben bu MHK' ye kızmıyorum. MHK' nın en üstünde bulunan kişidir benim nefretim. Al sana Fenerbahçe' miz. Beşiktaş' ı mahvettin Sn. Demirören ve halen de bizlerle uğraşıyorsun. Bu yönetiminde sana ve senin kurullarına sesi çıkamıyor. Nedeni nedir bilemiyorum ama hepinizi Allah' a havale ediyorum.


- Bu kentin çocukları var. Muhafazakar görüşte insan vardır. 3 yaşındaki çocuğu ile sosyal demokrat birisinin 3 yaşındaki çocuğun ihtiyaçları aynı. Çözemediğiniz şeyi niçin çözemediğinizi anlatırsınız. Bazen 2 ay kutlamayla geçiyor. O kadar uzatmayacağız zaten, izin isteyeceğiz. İstanbul'un istediği huzur, barış, güven ortamı, kavgasız ortam, sorunlarına çözüm bulan belediyecilik, partizanlığın olmadığı, liyakatın olduğu. Partizanlık damarına kadar işlemiş bu belediyenin. Mitinge götürülen personel var, yok bitti artık. Benim çalışanlarım mitinge gitmeyecek. Davet ederiz, ama bir Allah'ın kulu bile zorla götürülmeyecek. İstanbul Büyükşehir Belediye çalışanları, o kurum içine partizanlığı soktuğu an benim çalışma arkadaşım değildir. İsterse CHP adına bunu yapsın. Belediyede trolvari çalışmalar yürütenler olabilir. Unutmasınlar ki, İstanbullunun yüz binlerce, milyonlarca gönülmüsü olacak. Sokakta, caddede teftiş yapan. Şehirde aidiyet duygusunu kuracağız biz.


- Dava açılırsa kendimi savunacağım. Bana bir tebliğ yok, bekliyoruz göreceğiz. Çok acı bir şey bu. Elbette ki yaşanmasaydı. Elbette ki oraya hiç girmeseydik.Ben zaten olayın içinde değilim. 70 yaşındaki annemle beraber kendimizi içinde bulduk. Niye alındık salona? Tuzak. Kim kurdu tuzağı? Sayın vali. Bu vicdanlara sığmaz. Milletin aklıyla oyun oynamasınlar. Sayın Cumhurbaşkanı anketlere, araştırmalara çok değer verirdi. Araştırsın, sorgulasın, Ordu'da, İstanbul'da sorgulasın. Anneme, babama, bize zulüm yapılıyor. Biz oraya niye girdik? Niye oradan geçemedik, bilmiyoruz. Ekrem İmamoğlu öyle dedim diyor, öbürü böyle duydum diyor. İşin özü ne yazık ki bir tuzaktır. Keşke sayın Cumhurbaşkanı bu olaylara böyle dahil olmasa. Keşke bu olayı böyle yapan validen rapor istese, bu duruma niye düşürdünüz diye.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page